2015-06-25

Biblioteka

Bibliotekos darbo laikas:

I – IV 900 – 1900
V 900 – 1800
V 1000 – 1500

Telefonas: 8 37 202 627

VU Bibliotekahttp://www.mb.vu.lt

Bibliotekos Facebook

Apie biblioteką:

Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto biblioteka įkurta 1964 metais, neseniai paminėjusi 50 gyvavimo metų ir toliau prisideda prie fakulteto studentų išsimokslinimo. Šiuo metu jos  atviruose fonduose saugoma apie 25 tūkstančiai dokumentų, verslo, vadybos, ekonomikos, informatikos ir humanitarinių mokslų leidiniai bei kita mokslinė literatūra, kuri komplektuojama pagal fakultete dėstomas studijų programas.

Informacijos apie bibliotekoje sukauptus leidinius ieškokite VU Bibliotekos kataloge.

Bibliotekoje  yra 18 darbo vietų, iš kurių 10 kompiuterizuotos.  Visoje bibliotekoje veikia belaidis internetas (Wi-Fi). Bibliotekos trečiajame aukšte yra 6 neformalaus bendravimo / poilsio vietos.

Vilniaus universiteto biblioteka nuolatos prenumeruoja ir testuoja įvairių mokslo sričių duomenų bazes (pvz., EBSCO Publishing; Emerald; Springer LINK; Cambridge Journals Online ir kt.) bei kviečia jomis naudotis savo studentus bei dėstytojus. Daugiau informacijos apie duomenų bazes, Lietuvos ir užsienio mokslo žurnalus rasite paspaudę nuorodas.

Duomenų bazėmis naudokitės ir namuose

Vilniaus universiteto darbuotojai ir studentai gali prisijungti prie universiteto prenumeruojamų duomenų bazių pasinaudoję VPN jungtimi. Daugiau apie VPN ir jo diegimą kompiuteryje rasite čia. Prisiregistravus prie VPN, galima naršyti visose bibliotekos prenumeruojamose duomenų bazėmis ir elektroninėse knygose iš savo asmeninio kompiuterio.