Praūžė VU KnF Fuksų stovykla’17 „Išlikimas“

RugpjūIMG_6194čio 16-18 dienomis vyko Vilniaus universiteto Kauno fakulteto pirmakursių stovykla. Šių metų tema – „Išlikimas“. Pirmąją dieną pirmakursiai rinkosi fakulteto Liepų kiemelyje, pasirašė sutartis, pažindinosi vieni su kitais ir keliavo į stovyklą. Po įsikūrimo stovykloje laukė smagūs susipažinimo žaidimai, pietūs bei paskaita apie VU KnF. Jos metu VU KnF SA Prezidentė Indrė Zabulytė papasakojo daug naudingos informacijos apie studijas, kuratoriai pristatė studijų programas. Dar po keleto . užsiėmimų atvažiavo VU KnF „Raudonojo kilimo“ teatro atstovai, kurie čia pat, stovykloje, vertino pirmakursių paruoštus pasirodymus vaidinant scenas iš „Tarzano“ bei vykdė naujųjų aktorių atrankas. Pavargę po aktorinių sugebėjimų patikrinimo, pirmakursiai galėjo atsigauti vakarienės metu. Vėliau pirmakursiai aptarinėjo dieną ir kartu su kuratoriais pildė refleksijos anketas. Po sunkios, bet įdomios dienos prasidėjo socialinis vakaras, kuris buvo kupinas naujų pažinčių, draugysčių, žaidimų ir kt.

IMG_7287Antrą stovyklos rytą, po mankštos bei pusryčių sulaukėme dar vienų svečių iš fakulteto – choro „Veni Gaudere“ merginų ir jų vadovės Adelės. Jos išmokė pirmakursius tarptautinio studentų himno „Gaudeamus“, kad rugsėjo pirmąją visi galėtų drąsiai ir garsiai jį giedoti. 11 valandą sekė labai įdomus užsiėmimas, pavadinimu YWC (angl. Yes We Can), kuris buvo skirtas parodyti, kad net sudėtingiausiai atrodančios užduotys gali būti gana lengvai įveikiamos pasitelkus komandinį darbą bei atkaklumą. 15 valandą atvažiavo VU SA Prezidentas Egidijus Kinderis, kuris pravedė įdomią paskaitą apie VU SA ir VU KnF SA. Susipažinę su VU KnF SA sričių koordinatoriais bei įgavę naujų žinių, pirmakursiai žaidė dar keletą žaidimų, o vakare kartu su kuratoriais kalbėjosi apie jų studijų programas, dėstytojus, tvarkaraščius ir įvairius dalykus, kuriuos pirmakursis turėtų žinoti. Po vakarienės sekė kūrybinė užduotis – pirmakursiai vėl turėjo paruošti vaidinimus, o juos vertino kompetetinga komisija – VU KnF SA Prezidentė Indrė Zabulytė, buvęs VU KnF SA organizacinės srities koordinatorius bei stovyklos organizatorius Simonas Šteinkortas, VU KnF SA revizija Edgaras Paulauskas bei senosios valdybos nariai Darius Dijokas ir Gytis Tuminas. Po vaidinimų, kaip ir pirmos dienos pabaigoje, sekė dienos refleksija, o vėliau socialinis vakaras.

Trečiosios dienos rytą laukė neįprasta mankšta, kurią retas pirmakursis atliko nesišypsodamas. Po tokios energingos mankštos sočiai pusryčiavome, vėliau aptarinėjome stovyklą. Susitvarkę bei atsisveikinę išvažiavome į Kauną. Buvo labai smagios ir nepakartojamos dienos!

Akimirkos iš stovyklos čia.

Komentarai