2016-12-26

TOP 5 Filmai

b81b0f281b02cd9215eeec1de3b92032

Geriausių matytų filmų TOP 5

Kadangi šventinis laikotarpis jau ne už kalnų, o sesijos metu taip pat norisi šiek tiek atsipūsti bei pailsėti nuo konspektų vartymo, siūlome pažiūrėti šiuos penkis nuostabius filmus! Argi nėra malonu žiemą palįsti po šilta antklode, prigriebti kažką skanaus ir patinginiauti lovoje žiūrint „Vienas namuose“ ar kokį nors kitą mėgstamą filmą? Taigi mūsų universiteto studentai mielai dalijasi savo mintimis, kaip jie mėgsta žiūrėti filmus bei kokį filmą yra matę milijoną kartų, bet vis tiek žiūrėtų lygiai tiek pat…

Labiau filmus patinka žiūrėti su draugais, o filmas kurį esu matęs daug kartų – tai „Hachiko“. Jis labai patiko, nes privertė susimastyti, jog gyvūnai tai nėra tik pramoga. Galbūt net paskatina, žmonės patiems auginti kokį nors gyvūnėlį, pavyzdžiui, šunį, nes jie be galo ištikimi. Filmas įtraukiantis, yra vietų priverčiančių ne tik nusišypsoti, bet ir išspausti ašarą.

Domantas

Dažniausiai mėgstu filmus žiūrėti viena, nes kai žiūriu su kažkuo kitu, tai nuolatos tą filmą komentuoju. Visuomet galiu žiūrėti filmą „Easy A“, nes tai gera komedija, kuri puikiai tinka vakarui, kai nori tiesiog atsipalaiduoti. Tai filmas, kurį pažiūrėjęs gali žiūrėti vėl ir vėl… Be to, ta romantika tokia banali, kad kartais tokios reikia, kai pats gyvenime neturi jokios.

Monika

47c6cbb5bcbd94e3477963f409738f5fJeigu filmą žiūriu pirmą kartą, dažniausiai žiūriu jį viena, bet jeigu ne, tai su drauge. „Love Actually“ – filmas kurį mačiau jau ne kartą ir žiūrėčiau dar, nes jis tiesiog alsuoja Kalėdomis, kurios man labai patinka, o romantikos jame taip pat netrūksta. Britiškas humoras suteikia filmui subtilumo. Be to, aktorių pasirinkimas labai puikus.

Ieva

Filmus mėgstu žiūrėti viena, ypač rimtesnius, nes tada niekas neblaško, gali geriau įsigilinti į patį filmą ir pastebėti visas detales. Vienas geriausių filmų, kurį galėčiau žiūrėti daugybę kartų, tai pagal merginų mylimos autorės Jane Austen romaną sukurtas filmas – „Pride and Prejudice“. Tai labai romantiškas, dramatiškas ir už širdies griebiantis filmas, žavintis vizualiąja puse, tematika, vaizduojamu laikotarpiu ir unikalia istorija. Šį filmą galima įsijungti, kai norisi išsiverkti, afrba kai tenori jaukiai praleisti vakarą.

c363cd7aac439443f0b4304fb868ae33Debora

Filmai yra mano aistra! Nesvarbu ar pasinersiu į tą nuostabų kinematografijos pasaulį viena ar kartu su draugais, tai vis vien bus nuostabiai praleistas laikas. Tikriausiai filmas, kuris man niekad nepabos ir kiekvieną kartą jame atrasiu kažką naujo yra „The Dark Knight“. Šis Nolan‘o šedevras kiekvieną kartą įtraukia taip, tarsi žiūrėtum jį pirmą kartą.

Aura

Kristina Bacevičiūtė